News Ozdravné pobyty
OZDRAVNÉ POBYTY DĚTÍ

Jarní sportovní pobyt v Krkonoších

Hotel Adam**** ve Svatém Petru, Špindlerův Mlýn.
Pobyt se sportovním programem, turistikou a plaváním je určen pro předškolní děti z oddělení Zajíčci, Ježci a Sovičky.

Termín: 2. - 7. 6. 2019

WEB: http://hoteladam.cz/

Zimní pobyt s lyžařským výcvikem
se koná na Jilemnické Boudě - Horní Mísečky.

Pobyt je vhodný pro předškoláky a rodiče s dětmi.

Termín: 23. 3. - 29. 3. 2019

Rezervace pobytu pro předškoláky i rodiny dle datumu podání přihlášky.

WWW: http://www.jilemnickabouda.cz/

Jarní akce v hotelu Žalý "Pohádkový les"

Hotel Žalý*** na Benecku, Krkonoše
Prodloužený víkend pro rodiny s dětmi a programem mš,
aneb "školka v přírodě nanečisto".

Termín: 7. - 9. 6. 2019

WEB: http://hotelzaly.cz/

Jarní škola v přírodě na chatě Karolínka

Chata Karolínka na Benecku, Krkonoše
tématický týden pro děti od 5ti let ze tříd Veverky, Žabičky, Medvídci

Termín: 9. - 14. 6. 2019

WEB: https://www.chatakarolinka.cz/

Ozdravný pobyt v Itálii

Termín:
odjezd - 26. 6. v 18:00 - 7. 7. 2019 - návrat v ranních hodinách

se koná ve středisku Belleli, Cesenatico, 10 dní pobytu na břehu Jaderského moře, plná penze, pitný režim, doprava autobusem přes noc, pokoje se soc. zařízením, objekt na břehu moře s vlastní pláží.

Přihásit se mohou rodiny, maminky s dětmi a samostatné předškolní děti, které absolvovali tuzemský pobyt bez rodičů.

V ceně bude zahrnuta doprava autobusem přes noc, plná penze, služby areálu - pokoje s příslušenstvím, služby delegáta, služby dětské lékařky, program. Výlety se doplácí na místě v Eurech.

Služby střediska Belleli začínají obědem v den příjezdu a konči večeří v den odjezdu.

Ozdravný pobyt je určen pro samostatné děti MŠ od 5 let a rodiče s dětmi MŠ Bendova.

V dopoledních hodinách mají děti společný program organizovaný MŠ.

Itálie-Cesenatico-areál Bellelli

Dobré ráno, vítejte u moře, právě vstává sluníčko a z okna pokoje ho krásně vidíme.

Areál Bellelli je oplocený velký pozemek, zčásti zatravněný a jinak položený na okraji písečné pláže. Ve stínu pod terasou hrajeme společenské hry a kreslíme si. Pláž je zvlášť oplocená, aby v poledním žáru na ni nikdo nemohl, má sprchy, slunečníky, lehátka i službu privátního plavčíka. Moře je v červnu teplé a daleko velmi mělké.

Stravování probíhá 3x denně v jídelně areálu podle jednotného Italského jídelníčku. Polévka nebo předkrm z těstovin a druhé jídlo hranolky s masem, ovoce. Na zmrzlinu chodíme do Cesenatica,starého rybářského městečka s historickými loděmi, turistickým centrem a přístavem.

Pobyt je doplněn výletem do Delfinária v Rimini lodí a dle zájmu Zábavným parkem Itálie v miniatuře, kde se vozíme lodičkou jako v Benátkách, děti po sobě stříkají vodními pistolemi v hradu, pozorují vláčky, památky a řídí auta v dětské autoškole. Tříhodinová návštěva parku je nám krátká, protože je tu spousta zajímavostí.

Ozdravný pobyt přímo na břehu moře je vhodný pro děti i rodiny s dětmi.Ubytování je ve 4lůžkových pokojích s příslušenstvím, letos po nové adaptaci. Okolí je zcela klidné, sportovní hry na hřištích se sítěmi, houpačky, průlezky,ping-pong.
Cestování autobusem všichni bez problémů zvládají, jede se přes noc a ráno jsme na místě. Noční přestávky jsou pro řidiče a dospělé, děti všechno zaspí.

S sebou potřebujete hlavně dvoje plavky,sluneční klobouček, opalovací krémy, brýle, kraťasy a trička, šatičky na procházku do města, pyžamo, toaletní potřeby, ručníky i na pláž, pantofle a můžete se těšit na týden odpočinku nebo ho dopřát svým dětem, které pobyt zvládají jako školku v přírodě, ale s koupáním u moře.
Vše máme ověřeno a mnohokrát vyzkoušeno, že děti jsou nadšené a spokojené a vše zvládají!
V areálu je nepřetržitě dozor zdravotnice.

Organizační informace
  • Pobyt je vhodný pro samostatné děti od 5 let i pro rodiny s dětmi.
  • Místo: resort Bellelli v blízkosti Ravenny. [ mapa zde ]

Soubory:

application/msword Clanek o lyzovani 2012[1].doc (Staženo: 1397x - Velikost: 110 KB)
application/pdf Pokyny do Itálie2016.pdf (Staženo: 938x - Velikost: 96.21 KB)
application/pdf Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte 2014.pdf (Staženo: 670x - Velikost: 180.93 KB)
application/msword Přihláška Itálie 2018.doc (Staženo: 307x - Velikost: 28.5 KB)
application/msword Přihláška na ŠvP pro všechny pobyty.doc (Staženo: 1433x - Velikost: 29 KB)
Přihláška na ŠvP pro všechny pobyty
zdravotni_doklad_pro_svp.jpg zdravotni_doklad_pro_svp.jpg (Staženo: 954x - Velikost: 854.92 KB)
Zdravotní doklad pro ŠvP
31.07.2007 @ Dzarda