News Taneční školka, Zumba
Vážení rodiče,
TANEČNÍ ŠKOLKA A ZUMBA
PRO NEJMENŠÍ

je pojmenování pro všestrannou pohybovou činnost s hudbou,písničkami a říkadly pro děti od 3 do 7 let. Pohyb,hry i písničky děti milují, a tak spojením těchto prvků vzniká zajímavá, pravidelně se opakující činnost,na kterou se děti velmi těší. Zvláště když si holčičky mohou obléci „taneční“ sukénku, která se točí a pohyb umocní a dokreslí. Chlapci potřebují pouze krátké kalhoty a veselé tričko.Pro všechny je ale nejdůležitější vhodná obuv,nejlépe cvičky s lehkou podešví, která netlačí ani se nevyzouvá. Důležitým doplňkem a pomocníkem je nám také měkká,asi 30 cm velká plyšová hračka.Slouží nejen k různým hrám ale především k procvičení motoriky a koncentrace.

Děti se během tří až čtyř let naučí desítky drobných choreografií,pohybových her a tanečků od těch nejjednodušších až po poměrně náročné.Ale hlavně získají kvalitní základ pro jakoukoli další sportovní činnost.

Vzhledem k sportovnímu zaměření MŠ a dlouholeté spolupráci s vedením MŠ je TANEČNÍ ŠKOLKA zařazena do Školního vzdělávacího programu. První lekce v měsíci je připravena pro všechny děti.

Přejete-li si, aby Vaše dítě bylo šikovné, mělo pěkné držení těla, velký pohybový rozsah, smysl pro rytmus a všestranné pohybové schopnosti, umožněte mu navštěvovat TANEČNÍ ŠKOLKU!

Zájmová taneční školka se koná v pondělí odpoledne, rodiče platí kurzovné.

Těším se na Vaše dítě

PhDr.Marie Janoušová